Browse Category: Po jedzeniu

Serwujemy całą garść pomysłów, dzięki którym twoje życie nabierze aromatycznego smaku i  świeżości. Doradzamy jak dbać o zdrową kondycję ciała oraz jak nie dopuścić do nadmiernego przyrostu wagi.  Polecamy ciekawą rozrywkę oraz pełną wrażeń formę spędzania wolnego czasu. Będziemy Cię motywować do zdrowych nawyków żywieniowych.

Wizyta u dętysty

Na czym polega leczenie protetyczne

Ukruszony kieł, przegroda pomiędzy zębami, a może nieszczęśliwy wypadek, czego efektem była utrata części uzębienia? Jeśli jest jakiś powód, przez który nie czujesz się komfortowo, kiedy się uśmiechasz, to w poniższym artykule poznasz sposób, w jaki ten wstydliwy problem rozwiązać. Oto poradnik leczenia protetycznego! Czytaj więcej

dentysta wyrywający zęba

Bezbolesne usuwanie zębów

Rosnące wymagania jakości i komfortu na rynku usług sprawiają, że znieczulenie miejscowe staje się standardem w gabinetach stomatologicznych. Jego ceny nie są tak wysokie jak kiedyś, niektórzy dentyści przyciągają pacjentów znieczuleniem w cenie zabiegu. Ale czy pozwala to całkowicie uniknąć bólu kiedy jedynym wyjściem jest chirurgia stomatologiczna?

Czytaj więcej

władca pierścienia - hollyfood

7 najlepszych filmów o gotowaniu

Gotowanie ma w sobie coś z magii. Proces łączenia poszczególnych składników jest niczym tworzenie tajemniczej mikstury, która odpowiednio skomponowana, może przenieść nas w zupełnie inny wymiar. Jedzenie to niezaprzeczalnie jedna z największych przyjemności w życiu, pewnie dlatego  filmy o gotowaniu, kucharzach i kulinariach zyskują sporo wielbicieli. Takie kino staje się dla widzów inspirujące. Filmy o gotowaniu zachęcają nas do spróbowania swoich sił w kuchni. Ich bohaterowie stają się dla widzów motywacją do działania. Któż wie, może i w nas kryje się utalentowany kucharz? Warto to sprawdzić. Oto kilka inspirujących produkcji, które powinni obejrzeć pasjonaci gotowania.

Czytaj więcej

piwo

Sposoby na zrobienie domowego piwa

Nie ma żadnych wątpliwości, że w naszym kraju jest wielu miłośników piwa. Co ciekawe, spożycie złocistego trunku podlega pewnym modom. Otóż ostatnio coraz popularniejsze staje się warzenie piwa w domu, co jest traktowane najczęściej jako hobby. Jak to się robi?

Czytaj więcej

kobieta jedząca pączki

Wszystko o bulimii

Szczupła sylwetka, umięśnione ciało, zgrabne pośladki – to marzenia zapewne nie jednego z nas. W dzisiejszych czasach niezwykle modny jest aktywny tryb życia. Często jednak w pogoni za lepszym ciałem, zapominamy o tym, by zadbać o nasze zdrowie. A zaburzenia odżywiania to plaga naszych czasów…

Czytaj więcej

osoba otyła

Otyłość a zdrowe stawy

Otyłość to choroba cywilizacyjna, której występowanie w XXI wieku stało się powszechne. Niestety, jej skutki są bardzo groźne dla naszego zdrowia, nie powinniśmy więc lekceważyć zaburzeń naszej wagi. Jedną z poważniejszych przypadłości, do której może prowadzić otyłość, są choroby stawów.

Czytaj więcej

śniadanie

Jak zmotywować się do odchudzania?

Chcesz schudnąć? Nie możesz się zmobilizować do odchudzania? Wciąż przybierasz na wadze? Jeśli tak to zapoznaj się z kilkoma zasadami skutecznego odchudzania.

Przede wszystkim musisz dobrze przygotować się do odchudzania. Sama dieta nie uczyni bowiem cudu – musisz mieć też właściwą postawę. Po pierwsze, musisz w końcu naprawdę tego chcieć i za priorytetowy cel postawić sobie utratę zbędnych kilogramów.

Czytaj więcej